Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 lutego. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
19/06/2018 - 17:50

Odnalazł się 28-letni Sławomir z Ropy. Mężczyzna jest cały i zdrowy

Mężczyzna ostatni raz był widziany 17 czerwca. Od tamtej pory rodzina nie ma z nim kontaktu. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie znajduje się zaginiony.

28-letni mieszkaniec Ropy wyszedł z domu 11 czerwca. Wspólnie z kolegami wyjechał do Michałowic, gdzie pracował i zamieszkiwał. Przebywał tam do niedzieli 17 czerwca. Tego dnia o godzinie 5 był widziany po raz ostatni przez współlokatorów.  Niestety do dnia dzisiejszego nie wrócił do swojego mieszkania i nie kontaktował się z rodziną.

Zaginiony ma 175 cm wzrostu i waży około 80 kg. Ma szczupłą budowę ciała, krótkie czarne włosy zaczesywane na bok. Twarz podłużną, nos prosty duży spiczasty i oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia był ubrany w białą koszulkę t-shirt, cienki sweter z kapturem w kolorze granatowym, niebieskie spodnie do kolan, skarpety typu stópki i obuwie typu adidas w kolorze granatowym.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach: Tel. (18) 35-48-225 lub 997.

***

Otrzymaliśmy informację od rzecznika prasowego gorlickiej policji Grzegorza Szczepanka, że odnalazł się 28-letni mieszkaniec Ropy. Mężczyzna jest cały i zdrowy.

RG [email protected] Fot. KPP Gorlice

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018