Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
21/02/2018 - 13:15

Nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w radiowóz

Spieszyło mu się, a może zagapił się? Kierowca dostawczaka wymusił pierwszeństwo i uderzył w nieoznakowany samochód policyjny. Funkcjonariusz został zabrany do szpitala.

Kilka minut przed godziną 13, na ulicy Piłsudskiego w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody - peugeot i nieoznakowana policyjna skoda. Już po chwili na miejsce przyjechały radiowozy policyjne i pogotowie. Autami, które brały udział w kolizji, podróżowały trzy osoby. Jeden z policjantów został ranny i trafił do szpitala.

Jak udało nam się  dowiedzieć, kolizję spowodował kierowca peugeota. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w nieoznakowany radiowóz. Funkcjonariusze czekają na wyniki badań poszkodowanego i opinię lekarza. Wszystko jednak wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja i zakończy się mandatem dla nieostrożnego kierowcy.

RG, Fot. Spotted Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu