Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
12/10/2017 - 09:45

Nie mieli czym wrócić z dyskoteki? Ukradli samochód i po pijaku wrócili do domu

Trzech pijanych mężczyzn w wieku 20-25 lat, ukradło samochód spod lokalu w Dobrej na Limanowszczyźnie. Dzięki szybkiej interwencji policjantów już dwie godziny po kradzieży, pojazd został odnaleziony, a złodzieje zatrzymani.

W niedzielę (8 października) wczesnym rankiem, limanowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu, do której doszło w Dobrej. Dzięki szybkiej interwencji i współpracy osób pokrzywdzonych, już około godz. 6 funkcjonariusze z Mszany Dolnej odnaleźli skradziony pojazd, który znajdował się w pobliżu ul. Orkana w Mszanie Dolnej.

Zobacz także: Czterej zatrzymani w Krakowie. W bagażach mieli broń i amunicję

Policjanci zatrzymali 22-latka, który mógł mieć związek z kradzieżą. Okazało się, że w przestępstwie mogły brać udział także inne osoby, dlatego zatrzymano trzech mężczyzn, mieszkańców gminy Mszana Dolna i Niedźwiedź. Wszyscy zostali osadzeni w areszcie Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

- Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dwóm z nich  zarzutu przestępstwa krótkotrwałego użycia pojazdu. Podejrzani przyznali się do winy. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Komisariat Policji w Tymbarku prowadzi jednak dalsze dochodzenie, mające ustalić, który z mężczyzn kierował w tym dniu samochodem, gdyż jak się okazało w chwili zatrzymania wszyscy byli nietrzeźwi – tłumaczy Piotr Wąchała z limanowskiej policji.

RG [email protected] Fot. KPP w Limanowej

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu