Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 23 kwietnia. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
23/02/2018 - 19:20

Mieszkał i umarł samotnie. Znaleziono jego ciało

W jednym z mieszkań w Białej Niżnej znaleziono zwłoki mężczyzny. Mieszkał samotnie. Był schorowany. Gdy pogotowie dotarło na miejsce, na ratunek było już za późno. Mężczyzna nie żył. Co było przyczyną jego śmierci?

Mężczyzna miał około 65 lat. Mieszkał samotnie w swoim domu w Białej Niżnej. Często odwiedzali go sąsiedzi, którzy pomagali mu w codziennych pracach. Dzisiaj jednak nie widzieli żeby wychodził z domu. Z komina się nie kurzyło. Zaniepokojeni zadzwonili pod numer alarmowy 112 i powiedzieli o swoich obawach.

Dyspozytor wysłał na miejsce zastępy straży z Grybowa i Nowego Sącza, a także policję i pogotowie. Strażacy otworzyli drzwi, weszli do środka i zobaczyli leżącego na ziemi mężczyznę. Nie oddychał. Po chwili na miejsce przyjechało pogotowie. Lekarz przebadał go, ale na ratunek było już za późno. Nie żył. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna był schorowany i prawdopodobnie jedna z tych chorób była przyczyną jego śmierci. 

Zobacz też Co się stało przy ul. Sobieskiego? Znaleziono ciało kobiety

To już drugie tak tragiczne zdarzenie w dzisiejszym dniu. Rano w mieszkaniu przy ulicy Sobieskiego znaleziono ciało około 80-letniej kobiety. Ratownicy chcieli wykluczyć zatrucie tlenkiem węgla, dlatego na miejsce wezwano straż pożarną. Czujniki nic nie wykazały. Prawdopodobnie sądeczanka zmarła z przyczyn naturalnych.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjne Sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku