Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 grudnia. Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
11/04/2018 - 18:30

Kraksa na ul. Węgierskiej. Motocyklista wyprzedzał autobus i zderzył się z samochodem

O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić mieszkaniec Sądecczyzny. Mężczyzna jechał motocyklem. Próbował wyprzedzić autobus miejski i wtedy zderzył się z nadjeżdżającym samochodem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Dochodziła już godzina 7.30. Mężczyzna podróżował motocyklem ulicami Nowego Sącza. Przejeżdżał przez Węgierską, która zwykle o tej porze bywa zatłoczona. Przed nim jechał autobus miejski. Motocyklista musiał się chyba bardzo spieszyć. Postanowił wyprzedzić pojazd, ale wtedy uderzył w wyjeżdżający z ulicy Dobrzańskiego samochód.

Zobacz też Sądeczanie nie doczekają się na przesyłki. Spłonął samochód kurierski

Z pomocą poszkodowanemu mężczyźnie pośpieszyło pogotowie i straż pożarna. Ratownicy przebadali rannego, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Przez kilkanaście minut na Węgierskiej były utrudnienia w ruchu. Strażacy usunęli motocykl na pobocze. Policjanci przebadali kierowców alkomatem, ale urządzenia nic nie wykazały – obaj byli trzeźwi. Za nieostrożną jazdę i spowodowanie kolizji, funkcjonariusze ukarali motocyklistę mandatem.

RG [email protected], Fot. P. Maciej

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Jarosław Wasiluk, komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu mówi o swych zamierzeniach. Będą drony i ekopatrole


Dziękujemy za przesłanie błędu