Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 16 lipca. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
przewiń w dół
06/08/2017 - 19:55

Korzenna: Samochód wypadł z drogi!

Dzisiaj po południu w miejscowości Korzenna, nieopodal Nowego Sącza, samochód marki Volkswagen wypadł z drogi, po tym zdarzeniu dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy Volkswagen Lupo wypadł z drogi i znajdował się w fosie na kołach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora w pojeździe oraz  pomocy Policji w kierowaniu ruchem - poinformowała nas pani oficer dyżurna.

- Samochodem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach. Osoby podróżujące samochodem były opatrywane przez ratowników karetki Pogotowia Ratunkowego, która przybyła na miejsce równocześnie z naszą jednostką. Oboje poszkodowanych, po udzieleniu podstawowej pomocy, zostało przetransportowanych do sądeckiego szpitala - dodała przedstawicielka Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

W akcji uczestniczyły Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza numer 1 w Nowym Sączu oraz OSP z Korzennej i Mogilna.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. PSP NS

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Zobacz także w tej kategoriiDziękujemy za przesłanie błędu