Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
18/10/2017 - 18:25

Kolejna tragedia. Prawie godzinę reanimowali mężczyznę przygniecionego przez traktor

Podczas wykonywania prac na roli, na stromym brzegu traktor przewrócił się i przygniótł mężczyznę. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Sękowej. Traktorzysta walczy o życie w gorlickim szpitalu.

W Sękowej w powiecie gorlickim doszło dzisiaj (18 października) do tragicznego wypadku podczas wykonywania prac na roli. Mężczyzna orał pole traktorem. Nagle na stromej górze, pojazd przechylił się, przewrócił i przygniótł około 50-letniego rolnika.

Natychmiast wezwano służby ratownicze, które otrzymały zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o godz. 17.36. Na miejsce jako pierwsi przybyli strażacy z OSP Sękowa. Świadkowie wypadku zdążyli już wyciągnąć poszkodowanego traktorzystę spod przewróconego ciągnika. Niestety mężczyzna był nieprzytomny. Bardzo szybko podjęto reanimację, która trwała prawie godzinę.

O godz. 18.25 zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę w stanie krytycznym do szpitala.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjne Sądeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu