Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
13/02/2018 - 11:30

Ile osób tyle wersji wypadku w Mszalnicy. Policja szuka świadków

Sądeccy policjanci szukają świadków sobotniego wypadku w Mszalnicy. Ranna została kobieta i jej synowie, a sprawca kraksy uciekł. Wciąż jest dużo niejasności i znaków zapytania w tej sprawie.

Wciąż nie wiadomo, kto spowodował sobotni wypadek w Mszalnicy. Sądecka policja otrzymuje rozbieżne informacje. Do tej pory udało się ustalić, że nieznany kierowca wyprzedzał kilka pojazd. Nie zwracał w ogóle uwagi na to, że z przeciwnego kierunku jedzie samochód, którym podróżowała mieszkanka powiatu gorlickiego razem ze swoimi synami.

Zobacz też Dramatyczny apel zranionej kobiety. Szuka sprawcy wypadku na własną rękę

Przestraszona kobieta nie miała wyjścia. Uznała, że zderzenie czołowe z pędzącym autem może skończyć się tragicznie, dlatego zjechała do rowu. Wszyscy wyszli ze zniszczonego samochodu o własnych siłach, jednak skarżyli się na ból i zostali zabrani do szpitala na badania. Sprawca wypadku odjechał.

W poniedziałek do naszej redakcji przyszedł Czytelnik, który dostarczył nam tajemniczą przesyłkę. Tłumaczył, że otrzymał ją od nieznanego przechodnia, którego spotkał spacerując po ulicach Nowego Sącza. Na kartce szczegółowo opisany jest wypadek w Mszalnicy. Miała go spowodować kobieta, która jechała samochodem marki BMW X3 o sądeckich numerach rejestracyjnych.

Zobacz też Zagadka wypadku w Mszalnicy rozwiązana? Wiemy, kto go spowodował

Pani Agnieszka, która została poszkodowana, ma inne zdanie i uważa, że te informacje są nieprawdziwe. Według niej sprawca najprawdopodobniej jechał ciemnym volkswagenem.

- To nieprawda.To nie było BMW. Samochodem kierował młody mężczyzna, a nie kobieta - komentuje.

Zobacz też Mszalnica: Wypadła z drogi, świadkowie zawiedli, policjanci nie mieli wątpliwości

Policjanci poprosili nas o przekazanie przesyłki otrzymanej od Czytelnika. Funkcjonariusze sprawdzą jego wersję zdarzeń. Być może osoba, która kierowała BMW, mogła widzieć wypadek i może mieć kluczowe informacje w odnalezieniu sprawcy.

Sądeccy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają na jego temat jakąkolwiek wiedzę o kontakt z osobą prowadzącą sprawę, po nr tel. 18 4424382 lub 18 4424302.

RG [email protected] Fot. TK/ Czytelnik

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018