Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
przewiń w dół
18/04/2017 - 15:20

HUAWEI się znalazł. Jest na policji. Kto zgubił?

Tym razem na komendę policji w Nowym Sączu trafił telefon marki HUAWEI. Znaleziono go przy ulicy Lwowskiej 2 kwietnia. Kto zgubił?

- Policjanci sprawdzili także, że nikt nie zgłaszał jego kradzieży. Przedmiot czeka na odbiór w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu - informuje mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu.

By sprawdzić czy to Wasz telefon trzeba skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest dzielnicowa - mł. asp. Bożena Michalak, tel. (18) 442 45 16 lub kom. 665 390 479.

Zobacz też: Usłyszała w słuchawce telefonu krzyk „porwanego” dziecka. Kobieta dosłownie zamarła

To już kolejny w ciągu ostatnich kilku dni telefon, który właściciel ma szansę odzyskać, ale i w tym wypadku policja nie podaje szczegółów: ani modelu, ani koloru, ani żadnych innych cech szczególnych.

Jak podkreśla oficer prasowy po naszej publikacji Iphone do odbioru na policji. Może to Twój? na policji rozdzwoniły się telefony potencjalnych szczęściarzy. Co to oznacza? Że gubimy komórki nadzwyczaj często a to może skończyc się niemiłymi konsekwencjami – od „nabitego” rachunku do problemów z pocztą a nawet kontem internetowym jeśli używamy aplikacji mobilnych do obsługi konta bankowego.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info 

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu