Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
20/10/2017 - 03:00

Godzinę próbowali ratować mu życie. Nie udało się

Tragiczny wypadek na roli niestety zakończył się śmiercią traktorzysty. 51-letni mężczyzna po godzinnej reanimacji zmarł w szpitalu.

Zmarł 51-letni mieszkaniec Sękowej, który w środę (18 października) został przygnieciony przez traktor. Mężczyzna w stanie krytycznym po godzinnej reanimacji trafił do szpitala. Niestety miał liczne obrażenia wewnętrzne i po kilku godzinach zmarł.

Przypomnijmy. Do tragicznego wypadku doszło podczas wykonywania pracy na roli. Mężczyzna orał pole traktorem. Nagle podczas przejazdu przez miedzę, pojazd przechylił się, przewrócił i przygniótł 51-latka.

Zobacz także: Kolejna tragedia. Prawie godzinę reanimowali mężczyznę przygniecionego przez traktor

Pomimo szybkiej pomocy służb ratowniczych i godzinnej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu tragicznego wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji. Śledczy sprawdzą także stan techniczny traktora.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjne Sądeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu