Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 grudnia. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
18/04/2017 - 12:00

Tu powrót do domu zakończył się śmiercią. Wielkanoc z czarnym scenariuszem

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie podała właśnie informacje na temat śmiertelnych wypadków na drogach naszego województwa. Przypomnijmy – w dniach od 14 do 17 kwietnia zginęły w Małopolsce aż trzy osoby. Na szczęście żaden z dramatów nie rozegrał się na Sądecczyźnie.

Pierwszy z dramatów  miał miejsce w Wielki Piątek 14 kwietnia około godz. 11:05 w miejscowości Okocim w powiecie brzeskim. 

Zobacz też: Jajka zakrapiane alkoholem? Trzy osoby nie żyją

- 83 – letni kierujący samochodem marki Fiat potrącił 47 – letniego pieszego, który jak wstępnie ustalono nagle wbiegł na jezdnię. W wyniku odniesionych obrażeń ciała pieszy zmarł po przewiezieniu do szpitala - relacjonuje biuro prasowe KWP.

Do dwóch kolejnych dramatów doszło 15 kwietnia.

Około godz. 14:00 w miejscowości Rogoźnik w powiecie nowotarskim zginął 23-letni motocyklista.

Zobacz też: Znów podpalili palmę w Starym Sączu. Monitoring pokaże sprawcę?

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń 25 - letni kierujący samochodem marki Audi w trakcie wyprzedzania nie zauważył, że jest wyprzedzany przez 23 – letniego kierującego motocyklem. Doszło do bocznego zderzenia - motocyklista wjechał do przydrożnego rowu, uderzył w betonowy przepust i zginął na miejscu.

W powiecie myślenickim, w miejscowości Skrzynka około godz. 21:00 w miejscowości Skrzynka 37 - letni kierujący samochodem marki Dodge na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Radni Iwona Mularczyk i Wojciech Piech o planowanych zmianach nazw nowosądeckich instytucji:


Dziękujemy za przesłanie błędu