Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
przewiń w dół
08/07/2017 - 21:35

„Dostawczak” wyleciał z drogi. DK-75 się kłania a dwie osoby trafiły do szpitala

Dziś, 8 lipca koło godziny 17.00 na DK-75 w Witowicach Dolnych w gminie Łososina Dolna samochód dostawczy wypadł z drogi. Pasażer i kierowca w szpitalu.

- Na łuku drogi samochód dostawczy zjechał z niej, przejechał przez przydrożny rów i przewrócił się na prawy bok. Samochodem podróżowały dwie dorosłe osoby, które  opuściły pojazd o własnych siłach przed przybyciem pierwszego zastępu straży, nie odnosząc widocznych obrażeń – relacjonują strażacy.

Zobacz też: Dramatyczny wypadek na Piłsudskiego w Nowym Sączu [Zdjęcia]. Trzy osoby ciężko ranne: matka, ojciec i 6-letnie dziecko

Jednak ostatecznie uczestników wypadku zabrano do szpitala. Policja ciągle czeka na wyniki badań, bo od nich zależy dalsza kwalifikacja czynu. Jeśli będzie to kolizja to sprawca najprawdopodobniej zostanie ukarany mandatem, jeśli wypadek (obrażenia powyżej dni siedmiu) o dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd.

Zablokowany był jeden pas drogi, ruchem wahadłowym kierowali strażacy.

Zobacz też: 19 i 24-latek nie żyją! Ich auto wypadło z drogi i uderzyło w słup energetyczny

- W celu wyeliminowania  trwającego wycieku płynów silnikowych na podłoże postawiono samochód na koła  przy  pomocy wciągarek. Po postawieniu samochodu na koła wyciek płynów silnikowych ustał. Samochód został wyciągnięty na jezdnię – dodają strażacy.

Ich akcja trwała ponad godzinę. Uczestniczyły w niej zastępcy z JRG nr 1 w Nowym Sączu i OSP z Łososiny Dolnej. 

ES [email protected] Fot.: KM PSP w NS

"Dostawczak" wyleciał z drogi

Fot.: KM PSP w NS
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu