Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
przewiń w dół
16/07/2017 - 10:25

DK-75 znów niebezpieczna. Poważny wypadek w Wielogłowach. Kobieta ciężko ranna

DK – 75 nie daje o sobie zapomnieć. Znowu doszło do groźnego wypadku, tym razem w Wielogłowach. W wyniku zderzenia czołowego, kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja bada przyczyny wypadku.

- W niedzielę (16 lipca) o godz. 2.07 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu czołowym w Wielogłowach. Do zdarzenia zostały wysłane dwa zastępy JRG 1 w Nowym Sączu. W chwili przybycia na miejsce zastępów straży,  droga była całkowicie zablokowana, gdyż pojazdy oraz pozostałości po zdarzeniu blokowały  pasy ruchu. Jedna osoba poszkodowana znajdowała się w pojeździe, pozostałe wyszły o własnych siłach z samochodów – relacjonuje oficer dyżurny PSP w Nowym Sączu.

Samochodami podróżowały cztery osoby – w tym dwuletnie dziecko.  Wszyscy zostali zabrani do szpitala. Ciężkich obrażeń ciała doznała pasażerka Seata.

Zobacz także: Samochód zjechał z jezdni i wpadł w przepaść. Kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

- 20- letni mieszkaniec powiatu limanowskiego kierujący samochodem marki Ford Mondeo z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi, zjechał na sąsiedni pas, doprowadzając do zderzenia czołowego z pojazdem marki Seat Altea, którym kierował 39-letni mieszkaniec Nowego Sącza – mówi oficer dyżurny KM Policji w Nowym Sączu.

Zobacz także: Pechowa sobota dla kierowców. Seria kolizji w Nowym Sączu

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz