Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 19 lipca. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
przewiń w dół
05/06/2017 - 11:55

Auto wypadło z drogi. Życie kierowcy uratowały ozdobne drzewka

O wyjątkowym szczęściu może mówić kierowca dostawczego auta, które wypadło z drogi w Rożnowie. Samochód zatrzymał się na ozdobnych drzewkach na granicy prywatnej posesji a kierowcy nic się nie stało i opuścił auto o własnych siłach.

Do zdarzenia doszło 4 czerwca po godzinie 22.00. Kierowca jechał sam. Na miejscu musieli działać przede wszystkim strażacy.

Zobacz też: Znów auto wypadło z drogi. I znów na DK-75…

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zabezpieczeniu  pojazdu znajdującego się na prawym boku przy użyciu wciągarki zamontowanej na samochodzie pożarniczym z OSP Rożnów. Następnie dokonano odłączenia akumulatora w samochodzie oraz oświetlono teren akcji. Następnie strażacy na  prośbę policji postawili samochód na koła oraz przemieścili go w bezpieczne miejsce na pobocze drogi - relacjonują sami strażacy.

Zobacz też: Groźny pożar w Ropicy Górnej. Właściciel poniósł ogromne straty [ZDJĘCIA]

Auto zostało wyciągnięte przy użyciu wciągarek zamontowanych na samochodach pożarniczych. W czasie akcji ruch na drodze był całkowicie zablokowany. Kierowcę przebadali medycy z karetki, ale okazało się, że nie odniósł żadnych obrażeń i do końca akcji towarzyszył strażakom.

ES [email protected] Fot.: KMP W NS

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu