Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
22/10/2017 - 07:50

Audi tak mocno uderzyło w drzewo, że strażacy usuwali dach i drzwi, żeby wyciągnąć kierowcę [ZDJĘCIA]

O wielkim szczęściu może mówić kierowca audi 80, które rozbiło się dziś, 22 października o drzewo w miejscowości Dąbrowa w gminie Chełmiec. Pojazd był tak zniszczony, że strażacy musieli ciąć drzwi i dach, by go wydostać.

Do wypadku doszło przed godziną 5.30 w okolicy zjazdu z drogi krajowej DK-75 na drogę wojewódzką 975 w kierunku na Grodek nad Dunajcem. – Jeszcze przed serpentynami – obrazuje dyżurny KM PSP w Nowym Sączu.

Zobacz też: Roztoka Wielka: 33 strażaków walczyło z pożarem byłej stolarni. Akcja nadal trwa, bo w budynku były chemikalia

- Samochód wypadł z drogi, wywrócił się na bok i uderzył w drzewo. Musieliśmy wyciąć drzwi i dach, żeby się dostać do osoby poszkodowanej – opowiada o przebiegu samej akcji.

Policja jeszcze nie zamknęła postępowania – kierowca został na obserwacji w szpitalu, ale już wiadomo, że w chwili wypadku był w stanie nietrzeźwości.

ES [email protected] Fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu