Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
15/08/2017 - 17:25

Helena bezlitosna dla Harta [ZDJĘCIA]

We wtorkowe popołudnie na stadionie w Tęgoborzu tamtejszy Hart musiał uznać wyższość Heleny, zawodnicy z Nowego Sącza odnieśli pierwsze zywcięstwo w tym sezonie zdobywając 3 bramki.

Do meczu w lepszych nastrojach przystępowali gospodarze, którzy w pierwszej kolejce zwyciężyli z Górką Szczereż. Goście z kolei zremisowali na własnym obiekcie z Budowlanymi Jazowsko, w meczu który z pewnością pozostawił w nowosądeckiej ekipie spory niedosyt.

W pierwszej połowie zawodnicy Harta stworzyli kilka dobrych sytuacji i utrzymywali się więcej przy piłce, jednak to nie wystarczyło na pokonanie świetnie spisującego się bramkarza Heleny. Ekipa z Nowego Sącza skutecznie neutralizowała ataki Tęgoborzan, a po ich strzałach z dystansu piłka kilka razy przelatywała niebezpiecznie blisko bramki.

Otwarcie wyniku przyniosła nam dopiero druga połowa a zdobywcami bramki byli zawodnicy Heleny, zmusiło to gospodarzy do jeszcze intensywniejszych ataków, jednak w dalszym ciągu nie przynosiły one efektów w postaci zdobytych goli. Dodatkową nadzieję na doprowadzenie do remisu dała czerwona kartka dla zawodnika Heleny na 20 minut przed zakończeniem spotkania.

Chwilę później podczas gdy gospodarze domagali się od sędziego rzutu karnego, dwóch zawodników Heleny swoim kontratakiem ośmieszającym defensywę rywali podwyższyło wynik na 2-0. W ostatniej akcji meczu arbiter podyktował rzut karny którego pewne wykonanie ustaliło wynik spotkania na 3-0. Końcowy rezultat nie odzwierciedla przebiegu spotkania, jednak świadczy o lepszej skuteczności młodej drużyny z Nowego Sącza, która swoją postawą pokazała że będzie się liczyć w walce o awans.

Hart-Helena [ZDJĘCIA]

Zobacz jak piłkarze Heleny odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w ciężkim, wjazdowym meczu z Hartem Tęgoborze.