Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
13/03/2018 - 08:30

Kościec szwankuje. Zasięgnij rady ortopedy, zapytaj rehabilitantów

Tegorocznemu VII Seminarium „O zdrowiu Sądeczan na wiosnę”, które odbędzie się 20 marca w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu towarzyszyć będą mini targi, w ramach których prezentować się będą wystawcy. Warto będzie zajrzeć do stoiska Centrum Medycznego Jacka Ślipka.

Można będzie porozmawiać i zasięgnąć porady u lek. med. Jacka Ślipka, zastępcy ordynatora oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej szpitala w Krynicy-Zdroju. Ten znany w regionie ortopeda ufundował dla jednego z naszych czytelników, biorących udział w głosowaniu w III Plebiscycie na najlepszego sądeckiego lekarza rodzinnego i przychodnię zdrowia przyjazną pacjentowi, bon upominkowy.

Osoba, do której po losowaniu trafi wspomniany bon będzie mogła skorzystać nieodpłatnie z trzech rodzajów zabiegów z zakresu fizykoterapii (seria 10 zabiegów każdy) oraz z wizyty u specjalisty ortopedy.

Do dyspozycji uczestników seminarium będą także rehabilitanci z Centrum Medycznego Jacka Ślipka, jak również przedstawiciel firmy, który z zainteresowanymi będzie mógł porozmawiać o właściwościach osocza bogatopłytkowego oraz o komórkach macierzystych.

Osocze bogatopłytkowe pobierane jest z krwi pacjenta a następnie aplikowane w miejscu leczenia.  Badania kliniczne potwierdzają, że ma on bardzo duże właściwości regenerujące.

[email protected], Fot. Centrum Medyczne Jacka Ślipka w Krynicy-Zdroju

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku