Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
13/03/2018 - 12:05

Kierujesz placówką służby zdrowia? Porozmawiaj z dyrektor Małopolskiego Oddziału NFZ i przedstawicielem Ministerstwa Zdrowia

Prezes Fundacji Sądeckiej Piotr Ociepka oraz prezes Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin” Zygmunt Berdychowski zapraszają kierowników placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej z Nowego Sącza i regionu na kuluarowe spotkania z Elżbietą Fryźlewicz-Chrapisińską, dyrektorem Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Krakowie oraz Jarosławem Gumiennym, radcą ministra w Departamencie Organizacji Ochrony Zdrowia w Ministerstwie Zdrowia.

Kuluarowe spotkania odbędą się podczas Seminarium „O zdrowiu Sądeczan na wiosnę”, które rozpocznie się 20 marca w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” o godz. 10.00.

Spotkanie z Panią dyrektor Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ przewidziane jest w godzinach 11.00-11.40, zaś Jarosław Gumienny spotka się z przedstawicielami publicznych ośrodków zdrowia o godz. 11.50- 12.30.  

Zaproszenie do udziału w kuluarowych spotkaniach skierowanie jest do kierowników placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, bardzo prosimy o potwierdzenie Państwa udziału w spotkaniu do dnia 15 marca br.  telefonicznie- 602 359 571, albo 18 475-16-47.

Spotkanie osobiste z przedstawicielami administracji publicznej odpowiedzialnych za funkcjonowanie POZ – tów będzie niepowtarzalną okazją do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami odpowiadającymi za organizację służby zdrowia.

[email protected], Fot. JB.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu