Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
27/02/2016 - 04:25

Sądeckie Targi Uczelni: Maturzysto zaplanuj przyszłość!

Bogata oferta edukacyjna czołowych polskich uczelni oraz szereg dodatkowych atrakcji dla przyszłych studentów – tak będzie wyglądać kolejna edycja Sądeckich Targów Uczelni Wyższych, którą zaplanowano na środę 2 marca w hali MOSiR w Nowym Sączu.

Udział w targach potwierdziły już największe uczelnie z Krakowa (m.in. Politechnika Krakowska, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy), a także z Rzeszowa, Katowic oraz Kielc. Tradycyjnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie zabraknie także przedstawicieli sądeckiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz WSB-NLU.

Łącznie na targach zaprezentuje się ponad 30 wystawców – mówi Michał Słowik ze Stowarzyszenia Profesjonalnego Samorządu.

Obok możliwości zapoznania się z ofertą edukacyjną wielu prestiżowych uczelni, młodzież na targach będzie mogła skorzystać z porad doradców zawodowych. Na targach pojawią się również przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Saczu, którzy przedstawią zainteresowanym alternatywną drogę kariery zawodowej w Narodowych Siłach Rezerwowych.

Sądeckie Targi Uczelni Wyższych odbędą się w środę 2 marca od g. 10 do 14 w hali MOSiR w Nowym Sączu. Współorganizatorem wydarzenia jest miasto Nowy Sącz, zas patronem medialnym portal Sadeczanin.info.

(JB)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku