Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
przewiń w dół
06/01/2017 - 14:35

Zaśpiewali Georga Michaela i innych [zdjęcia]

Wraz z nastaniem Nowego Roku w wielu placówkach rozpoczynają się noworoczne koncerty kolędowe. Podobne przedsięwzięcie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 8 w Nowym Sączu.

Tegoroczny koncert był nie tylko okazją do wspólnego śpiewu i obejrzenia pięknych prezentacji, ale również doskonalenia umiejętności językowych oraz dowiedzenia się wielu ciekawych informacji na temat obchodów Świąt Bożego Narodzenia w krajach anglojęzycznych. Christmas Song Festival – bo o nim mowa – zainicjowany został przez nauczycieli języka angielskiego i na stałe wpisał się w harmonogram uroczystości nowosądeckiej „Ósemki”.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu uczniowie klas 4 - 6 zaprezentowali przed Komisją Artystyczną oraz kolegami i koleżankami swoje ulubione piosenki świąteczne wykonywane w języku angielskim. Widzowie nie tylko usłyszeli piękne utwory, ale także podziwiali wspaniałe układy choreograficzne, barwne kostiumy i naprawdę wysoki poziom umiejętności językowych. Na scenie zabrzmiały takie przeboje jak „Santa tell me", „Wonderful Christmas time", „My only wish", „Jingle bell rock", znane wszystkim „Last Christmas", „Jingle bells" oraz żywiołowe „All I want for Christmas is you”, a przysłuchująca się występom komisja miała trudne zadanie wyłonienia najlepszych prezentacji.

SP nr 8

Christmas Song Festival

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu