Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 grudnia. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
05/03/2018 - 00:00

Piwniczna-Zdrój: Rodzicu musisz znać te daty! Trwa rekrutacja do szkół i przedszkoli

Jest już zarządzenie burmistrza w sprawie harmonogramu dotyczącego rekrutacji do przedszkoli i szkół publicznych na terenie gminy Piwniczna-Zdrój. Kiedy rusza nabór?

W myśl przyjętych przez gminę zasad wnioski o przyjęcie do szkoły podstawowej i przedszkola składać można od 19 lutego do 9 marca. W tzw. postępowaniu uzupełniającym z kolei od 3 do 9 kwietnia.

Weryfikacja dokumentów (szkoła/przedszkole) będzie prowadzona od 12 do 16 marca w postępowaniu rekrutacyjnym a w uzupełniającym od 10 do 13 kwietnia.

Zobacz też: Piwniczna-Zdrój/Czercz: Przedszkole będzie gotowe w 2020. Jak będzie wyglądało? [ZDJĘCIA]

Wyniki i listy dzieci zakwalifikowanych opublikowane zostaną kolejno –  w zależności od trybu postępowania – 19 marca i 16 kwietnia.

Od 20 do 28 marca rodzice raz jeszcze będą musieli pisemnie potwierdzić, że chcą umieścić dziecko w danej placówce. Ci, którzy o miejsce dla swojej pociechy będą starać się w trybie uzupełniającym maja na to czas od 17 do 20 kwietnia.

Zobacz też: Piwniczna-Zdrój: Piąty przetarg w końcu odmieni Czercz?

Listy przyjętych dzieci do szkół i przedszkoli opublikowane zostaną już 20 marca – przy postępowaniu rekrutacyjnym a w trybie uzupełniającym 23 kwietnia. Daty te dotyczą zarówno przedszkoli jak i klas pierwszych szkół podstawowych.

Szczegółowy spis wraz z opisem dokumentów niezbędnych do tego, by wniosek został uznany jako złożony zgodnie z prawem i wyczerpujący wymogi formalne znaleźć można na stronie internetowej gminy pod adresem http://piwniczna.pl/files/ZEAS/09.02.2018%20r.%20(rekrutacja%20do%20przedszkoli).pdf

ES [email protected] Fot.; ilustracyjne archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Jarosław Wasiluk, komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu mówi o swych zamierzeniach. Będą drony i ekopatrole


Dziękujemy za przesłanie błędu