Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
02/09/2016 - 09:30

Mała Galeria: Wystawa inspirowana kwiatem róży [zdjęcia]

„Ogród różany” to wystawa związana ze Świętem Kwiatów w Otmuchowie. Biorą w niej udział wykładowcy i doktoranci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wystawa pokazywana jest w tym roku w kilku galeriach w Polsce, a aktualnie można ją oglądać w Nowosądeckiej Małej Galerii.

Na wystawie oglądać można prace zarówno profesorów jak i doktorantów krakowskiej ASP (są to: Zbigniew Bajek, Joanna Banek (również kuratorka wystawy), Bogusława Bartnik-Morajda, Wojciech Kopeć, Iwona Kruczkowska-Król, Magdalena Kulesza-Fedkowicz, Jolanta Kuśmierska, Krystyna Malinowska, Krzysztof Marchlak, Jan Podgórski, Przemysław Sławiński, Mirosław Sikorski, Michał Zawada).

Wystawa „Ogród różany” prezentowana będzie również w kilku galeriach w Polsce, zaś na zakończenie „tourne” trafi do Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie (wernisaż 8 marca 2017).

(JB), fot. JB

Wystawa Ogród różany w Małej Galerii, fot. Janusz Bobrek

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu