Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 marca. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
05/02/2018 - 12:45

Limanowa: Drugi etap III edycji Zawodowy GPS zakończony!

Drugi etap III edycji konkursu Zawodowy GPS już za nami. 30 stycznia br., zwycięzcy pierwszego etapu (74 uczniów) zmierzyli się z testem składającym się z 20 pytań z zakresu branży hotelarskiej, ekonomicznej, handlowej, gastronomicznej, budowlanej, geodezyjnej i weterynaryjnej. Uczestnicy mieli godzinę na rozwiązanie przygotowanych zadań.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej ZS nr 1 w Limanowej. Najlepsi z najlepszych spotkają się ponownie 6 marca br., podczas Finałowej Gali Konkursowej – informują opiekunowie konkursu. 

Konkurs organizowany jest już po raz trzeci przez ZS nr 1 w Limanowej. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Starosta Limanowski Jan Puchała. Celem konkursu jest przede wszystkim rozbudzanie zainteresowań wśród uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych z zakresu: geodezji, budownictwa, gastronomii, hotelarstwa, ekonomii oraz zoologii i weterynarii. 

Zobacz też: Limanowa: uczniowie na wojewódzkim etapie Olimpiady ZUSGratuluje uczniom, udziału w konkursie i życzę satysfakcjonujących wyników oraz zwycięstwa najlepszych. Dzięki takim wydarzeniom uczniowie mają możliwość odkrywania swoich predyspozycji zawodowych, a co za tym idzie podejmowania pomyślnych decyzji w wyborze szkół ponadgizmazjalnych. Dziękuję organizatorom, że poświęcacie czas, aby kształcić młodzież i za to, że dzięki takim pomysłom stwarzacie uczniom warunki do dobrej rywalizacji i wykazania się umiejętnościami – mówi Starosta Limanowski Jan Puchała.

Zobacz też: Wernisaż w limanowskim PCiT. Zobacz prace młodych artystów z Rupniowa [Zdjęcia]

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

[email protected], Źródło: Starostwo Powiatowe w Limanowej, Fot. ZSnr1 Limanowa

Limanowa: Drugi etap III edycji Zawodowy GPS zakończony!

Drugi etap III edycji konkursu Zawodowy GPS już za nami. 30 stycznia br., zwycięzcy pierwszego etapu (74 uczniów) zmierzyli się z testem 20 pytań z zakresu branży hotelarskiej, ekonomicznej, handlowej, gastronomicznej, budowlanej, geodezyjnej i weterynaryjnej. Na rozwiązanie przygotowanych zadań mieli godzinę.
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku