Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
przewiń w dół
19/06/2017 - 08:55

Kino ze szminką: Miłość aż po ślub. Bilety rozdane!

W czwartek 22 czerwca o godz. 18.45 w ramach specjalnego cyklu filmowego dla Pań „Kino ze szminką” wyświetlony zostanie film „Miłość aż po ślub”. Dla naszych Czytelniczek mamy jedno podwójne zaproszenie do Kina Sokół w Nowym Sączu. Przed seansem od godz. 18 przygotowano szereg atrakcji dla pań.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co najbardziej szalonego przytrafiło Ci się w życiu? Na wasze odpowiedzi czekamy do środy (21 czerwca) do godz. 10. Należy je wysłać na adres mail: [email protected]  W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy, zaś w temacie wiadomości „Kino ze szminką”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy jedną osobę, która otrzyma podwójne zaproszenie (do odebrania w kasie Sokoła – przed seansem).

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu „Sądeczanin”.

Bilet wygrała Pani Bożena Dyląg. Gratulujemy!

***

Miłość aż po ślub – KINO ZE SZMINKĄ

Reżyseria: Reem Kherici
Produkcja: Francja 2017
Kat. Wiekowa: od 15 lat
Wersja językowa: napisy
Bilety: 14 zł
Gatunek: komedia romantyczna
Obsada: Reem Kherici, Nicolas Duvauchelle, Julia Piaton

Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość rozrywkowo i beztrosko korzysta z własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym „brzydkim kaczątkiem”. Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście wrednej krowie i mężczyźnie, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć… ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże…

RG ([email protected]ądeczanin.info), Fot. Kino Sokół

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu