Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
17/05/2018 - 15:30

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (18-20 maja)

Noc muzeów, Festiwal Czasu Wolnego, IX Międzynarodowy Dzień Tańca, a może sądeckie juwenalia? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.
SOBOTA 

Noc Muzeów 2018

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza w nadchodzącą sobotę 19 maja, na nocne zwiedzanie Gmachu Głównego – nowej siedziby Muzeum przy ulicy Jagiellońskiej 56. Początek o godzinie 19.

Małopolskie Dni Rodziny w Sądeckim Sokole

Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” zaprasza, milusińskich wraz z ich opiekunami, do Kina SOKÓŁ na seans nie z tej ziemi oraz mnóstwo innych atrakcji, w ramach Małopolskich Dni Rodziny. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 maja o godzinie 11.00.

Piwniczna Zdrój: Rajd Podkowca

Informacja Turystyczna w Piwnicznej – Zdroju zaprasza do udziału w rodzinnej imprezie rowerowej. Rajd Podkowca odbędzie się w sobotę 19 maja.

NIEDZIELA

Festiwal Czasu Wolnego

W najbliższą niedzielę 20 maja na sądeckim Rynku, odbędzie się Festiwal Czasu Wolnego. Podczas Festiwalu zaprezentują się firmy z Nowego Sącza i powiatu sądeckiego z propozycjami aktywnego spędzenia czasu wolnego dla rodzin, młodzieży i dzieci. Propozycje obejmą ofertę weekendową i popołudniową.

Dzień Strażaka w Korzennej

Defilada jednostek OSP, okolicznościowy apel, estradowe występy w amfiteatrze i atrakcje piknikowe – to wszystko towarzyszyć będzie zaplanowanym na najbliższą niedzielę, 20 maja, obchodom Dnia Strażaka. Część oficjalną poprzedzi msza św. o g. 14.00 w kościele w Korzennej

PIĄTEK - SOBOTA

Juwenalia na Starej Sandecji

Trzydniowa impreza rozpocznie się uroczystym pochodem ulicami Nowego Sącza. Na płycie sądeckiego Rynku, prezydent Ryszard Nowak znów przekaże studentom symboliczny klucz do bram miasta. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji.

SOBOTA - NIEDZIELA

IX Międzynarodowy Dzień Tańca

Stowarzyszenie ADeeM, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu oraz nowosądecki MOSiR zapraszają w najbliższą sobotę i niedzielę na MDT Cup 2018 IX Międzynarodowy Dzień Tańca. W sobotę 19 maja będziemy oglądać zmagania tancerzy w tańcu towarzyskim. W niedzielę w turniejowe szranki staną tancerze  hip hop, break dance, jazz i modern oraz tańca klasycznego.

PIĄTEK - NIEDZIELA

Muszyna: Muzyczny weekend z Szarotką

Kawiarnia Artystyczna Szarotka zaprasza na weekendowe koncerty The Underground Man, Yellow Horses oraz Duet Pieprzyk.

Podegrodzie: 36 Konkurs Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych – DRUZBACKA

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ wraz z Gminnym Centrum Kultury w Podegrodziu serdecznie zapraszają do udziału w 36. edycji DRUZBACKI, która odbędzie się w dniach 17-20 maja w Podegrodziu. Do tegorocznego konkursu zgłosiła się rekordowa liczba uczestników (627 osób) w tym: 34 muzyki (kapele), 49 instrumentalistów, 42 grup śpiewaczych, 34 śpiewaków, 4 mistrzów z uczniami, 11 drużbów weselnych, 1 starosta weselny

A może do kina? Kino Helios, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (18-24 maja)

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu