Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 22 lipca. Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
12/08/2017 - 22:30

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (11-15 sierpnia)

51. Festiwal im. Jana Kiepury, Piknik Patriotyczny, Koncert dla Tomka Brzeskiego, a może Festiwal Pieroga Łomniczańskiego? Tak zapowiada się weekend na Sądecczyźnie.

PIĄTEK

Spektakl baletowy "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

Wystąpią: Zespół Tańca Artystycznego Miniatury - kierownictwo artystyczne i choreografia Małgorzata Malczak, Orkiestra Symfoniczna im. Adama Wrońskiego pod dyrekcją Mieczysława Smydy, muzyka Bogdan Pawłowski

Uśmiechaj się do każdej chwili – koncert Joanny Nawrot

Impreza rozpocznie się o godz. 19.30 w Pijalni.

SOBOTA

Między nami dobrze jest

Na szczycie Góry Parkowej w Krynicy-Zdroju odbędzie się niezwykłe spotkanie z Kulturą Łemkowską. Dzieci, młodzież dorośli i seniorzy wezmą udział w różnorodnych panelach artystycznych przybliżających dziedzictwo kulturowe regionu.

IX Festiwal Pieroga Łomniczańskiego

Impreza rozpocznie się o godz. 14 w remizie w Łomnicy Zdroju.

NIEDZIELA

XXIV Wieczór Artystyczny z cyklu "PALI SIĘ FAJKA NOCY..."

Wieczór poświęcony będzie poezji Bolesława Leśmiana i twórczości poetów indyjskich: Manika Godghate (Grace'a), Borkara i Aartima Prabhu.

Wrzosowisko XIX – Spotkanie poezji i muzyki gór

Impreza rozpocznie się o godz. 13.30 Mszą św. O godz. 17 na scenie wystąpią „Karpatya”, zespół regionalny ze Słowacji oraz „Małe Piwnicoki”.

Koncert dla Tomka Brzeskiego

Impreza rozpocznie się o godz. 19 na sądeckim Rynku. Na scenie zagra Orkiestra Teatru Piosenki: Robert Bielak, Szymon Chudy, Mateusz Maniak, Jan Swaton i Michał Wąsik. Podczas koncertu zostaną zlicytowane portrety namalowane przez MGR Morsa.

Zawody o tytuł „Najsilniejszego człowieka Gminy Korzenna 2017”

Zwycięzcę rywalizacji o tytuł „” poznamy już w najbliższa niedzielę, 13 sierpnia. Do udziału w zawodach uczestnicy mogą się zgłaszać 13 sierpnia o g. 15 na placu przy stadionie w Korzennej.  

WTOREK

Piknik patriotyczny w Miasteczku Galicyjskim

Inscenizacja historyczna „Partyzancka Sądecczyzna 1947” będzie główną atrakcją tegorocznego pikniku patriotycznego w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu. Wydarzenie zaplanowano 15 sierpnia z okazji Święta Wojska Polskiego.

Festyn parafialny na Helenie

O godzinie 14.30 zacznie się na stadionie klubu sportowego Helena przy ul. Starowiejskiej pełny atrakcji festyn parafialny. Będzie można świetnie się bawić, wziąć udział w konkursach, loterii (do wygrania m.in. pralka, telewizor i rower) i dobrze podjeść. Wszystkie przychody trafią na fundusz wsparcia potrzebujacych rodzin.
 

PIĄTEK - NIEDZIELA

IX Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki – Małopolska Karpaty OFFer

Festiwal Karpaty OFFer stara się zderzać kulturę tradycyjną z wyrosłymi na jej korzeniach współczesnymi przejawami twórczości. Daje możliwość nieco innego poznania swojej kultury oraz zainspirowania się jej różnorodnością. A wszystko za sprawą śmiałych i kreatywnych artystów, którzy z roku na rok prezentują się na Festiwalu.

SOBOTA - NIEDZIELA

51. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju

Jak co roku, festiwal Kiepury ściągnie do Krynicy tłumy melomanów. Przez osiem dni z Pijalni Głównej będzie rozbrzmiewać muzyka. W programie znalazły się także spektakle i spotkania z artystami.

A może do kina?

Kino Helios, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina ( 11-17 sierpnia )

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Dziękujemy za przesłanie błędu