Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
10/05/2018 - 13:40

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (11-13 maja)

Święto Kwitnącej Jabłoni w Łącku, dzień strażaka w Krynicy, sądecki turniej jeździecki w Kamionce, a może wypad do kina? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

PIĄTEK 11

Megitza – koncert w Atelier Jazz Club

Jazz Club Atelier zaprasza w najbliższy piątek 11 maja na koncert polskiej wokalistki, kontrabasistki i kompozytorki Małgorzaty Babiarz – Megitzy. Koncert wpisuje się w jubileuszową trasę z okazji 10 – lecia pierwszego koncertu artystki. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Spektakl Emigranci

Teatr Nowy zaprasza na dramat Sławomira Mrożka – Emigranci. Problem emigracji jest wciąż niezwykle aktualny we współczesnym społeczeństwie. Jaka jest tożsamość współczesnego emigranta? Czy „mieć” zastąpiło już „być”? Spektakl odbędzie się 11 maja o godzinie 18.30 na scenie Teatru Nowego – ulica Jagiellońska 36.

SOBOTA 12

Śpiąca Królewna

„Śpiąca Królewna” to kolorowa, pełna baśniowej magii, śpiewu i tańca opowieść o księżniczce Różyczce nad którą jeszcze w kołysce zawisło straszliwe niebezpieczeństwo…Premiera spektaklu będzie miała miejsce w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury 12 maja o godz.17.00

Kamionka Wielka: Sądecki Turniej Jeździecki

Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA zaprasza do udziału w zawodach jeździeckich o Puchar Wójta Gminy Kamionka Wielka. Turniej odbędzie się w sobotę 12 maja 2018 r.

Krynica – Zdrój: Dzień Strażaka

Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Krynica – Zdrój zapraszają w sobotę 12 maja na krynicki Deptak gdzie odbędą się uroczystości z okazji Dnia Strażaka.

PIĄTEK - NIEDZIELA

Krynica – Zdrój: Fontanna talentów 2018

Burmistrz Krynicy – Zdroju zaprasza w dniach 11 do 13 maja 2018 na II Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal „Fontanna talentów”. Na wszystkich czekają liczne atrakcje. Wstęp wolny.

SOBOTA - NIEDZIELA

Święto Kwitnących Jabłoni w Łącku

Już w najbliższy weekend w Łącku obchodzić będziemy hucznie kolejne Święto Kwitnących Jabłoni. I nie ma mowy żeby i ta edycja nie okazała się wielkim sukcesem, bo wśród wielu rozrywek organizatorzy zapraszają na koncerty gwiazd, które zawsze gwarantują dobrą zabawę, czyli Kordiana i zespołu Kombi.

Zawody modeli samochodów RC

Sądecki Klub Modelarski Felga zaprasza na  I Eliminację Mistrzostw Polski On-road. Zawody, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, odbędą się 12 i 13 maja 2018 r., na Torze Modelarskim w Nowym Sączu, ul. Siedleckiego.

Krynica – Zdrój: Moto Legendy PRL

Sympatycy motoryzacyjnych legend PRL-u zapraszają w najbliższy weekend majowy, 12 i 13 maja, na krynicki Deptak na oficjalne Rozpoczęcie Sezonu letniego. Prezentacja pojazdów nastąpi przy Pijalni Głównej, w sobotę 12 maja od godziny 11.00 do 15.00 oraz w niedzielę 13 maja od godziny 10.00 do 13.00.

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu