Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 marca. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
16/05/2018 - 14:05

Co się szykuje przy Szkole Podstawowej nr 18

Już za kilka dni będzie widoczny efekt starań Włodzimierza Strzelca, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 18, przewodniczącego Zarządu Osiedla Barskie i radnego Rady Miasta Mieczysława Gwiżdża oraz Tomasza Uczkiewicza, szefa miejskiego Wydziału Inwestycji.

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 18
Udały się starania o nową bieżnię przy boisku wielofunkcyjnym, które powstało dzięki budżetowi obywatelskiemu 2016 roku. - Przedsięwzięcie nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc prezydenta Ryszarda Nowaka i jego wsparcie w kwestii dotyczącej inwestycji - zapewniają jej inicjatorzy.

Obecnie prace posuwają się błyskawicznie i już niebawem bieżnia będzie miała swoje otwarcie wraz boiskiem sportowym które zaplanowane jest na 8 czerwca, podczas obchodów 40-lecia istnienia szkoły nr 18, połączonych z dniem dziecka organizowanym przez dyrektora szkoły oraz Zarząd Osiedla Barskie oraz Stowarzyszenie "Sądeczanie Razem".

Warto też przypomnieć, iż na Osiedlu Barskim są również na ukończeniu prace nad parkingiem i chodnikiem przy bloku  nr 30 i 20, który powstaje dzięki interpelacjom radnego Mieczysław Gwiżdż dla którego sprawy mieszkańców osiedla nie są obojętne i walczy o poprawę komfortu życia mieszkańców.

(E.Z) Zdjęcia : źródło Zarząd Osiedla „Barskie”

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku