Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
przewiń w dół
06/04/2016 - 05:55

Co wiesz o ŚDM?- Konkurs Diec. Biura Medialnego

Jak wygląda logo ŚDM? Kto jest ich pomysłodawcą? W którym roku odbyły się pierwsze ŚDM? Jakie są słowa hymnu ŚDM? Znasz wszystkie odpowiedzi? Weź udział w Quizie o Światowych Dniach Młodzieży!

ŚDM QUIZDiecezjalne Biuro Medialne „Synaj” dla wszystkich zaangażowanych w Światowe Dni Młodzieży przygotowało małe wyzwanie - quiz o ŚDM.

Jaki jest zakres wiedzy? Pytania będą obejmowały wszystko co związane ze Światowymi Dniami Młodzieży – historia całej inicjatywy, osoby, wydarzenia, symbole związane z obecnymi jak i wcześniejszymi spotkaniami, a w szczególności hasła poprzednich dni młodych, historii ikony „Salus Populi Romani” oraz krzyża ŚDM. Część pytań będzie dotyczyć też przygotowań do tegorocznych Dni na terenie diecezji, jak również całej Polski. Jeśli subskrybujesz już nasz profil albo często zaglądasz na krakow2016.com – nie będzie żadnego problemu z odpowiedziami!

Aby wziąć udział w quizie wystarczy wejść na Fanpage ŚDM DIECEZJA TARNOWSKA SYNAJ na Facebooku i tam w aplikacji dostępnej od 5 kwietnia odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Czy się opłaca? Do wygrania są ciekawe nagrody dla trzech najlepszych uczestników, którzy do 18 maja poprawnie rozwiążą quiz!

Pokaż, że znasz się na Światowych Dniach Młodzieży!

Filip Lisak

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu