Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
przewiń w dół
Sądeczanin Roku 2015
Benedykt Poręba Sądeczaninem 2015 Roku
Niestrudzony społecznik, pasjonat folkloru, założyciel i kierownik Zespołu Regionalnego „Mystkowianie”, a także wieloletni samorządowiec w gminie Kamionka Wielka został Sądeczaninem 2015 Roku. – Gala Sądeczanina 2015 Roku to szczególny dzień dla wszystkich mieszkańców Sądecczyzny, kiedy możemy podziękować tym ludziom, którzy poświęcają się dla naszej Małej Ojczyzny – wskazał Zygmunt Berdychowski, pomysłodawca Plebiscytu.
21/02/2016
Barbara Sławecka jest sądeczanką z krwi i kości. Z temperamentem, zaangażowaniem, pasją i miłością do tego, co powinno być dla nas najważniejsze: tradycji i kultury. To dzięki tym cechom Zespół Regionalny „Sądeczoki”, którego jest kierownikiem obchodził hucznie w zeszłym roku swoje 35-lecie i nadal święci triumfy na przeglądach.
16/02/2016
Maria Sosin pracuje w zawodzie bibliotekarza 48 lat, a od 2001 roku jest dyrektorem Powiatowej i Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu. Jej dorobek i skuteczność w rozwijaniu czytelnictwa i jego zaplecza to najlepszy dowód na to, że zawód bibliotekarza jest jej prawdziwą pasją.
27/01/2016
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-fundacja