Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
przewiń w dół
18/05/2017 - 10:25

Szukasz solidnego kotła, na który zawsze możesz liczyć?

Jeśli masz dość wysokich rachunków za ogrzewanie, szukasz rozsądnej ceny i solidnego wykonania, gwarantowanego przez polską firmę, wybierz się do Galerii Sandecja. Tam, na stoisku firmy "Interstyl" obejrzysz kotły "Krzaczek".

Firma Inter-Styl, autoryzowany sprzedawca kotłów ,,Krzaczek" zaprasza do Galerii Sandecja. U nas zobaczysz oraz zamówisz kocioł z certyfikatem Eko-Design na pellet bądź eko-groszek. Nasze kotły spełniają wszystkie normy eko projektu w zakresie efektywności energetycznej i emisji zanieczyszczeń oraz zostały wpisane na listę ,,Niskoemisyjnych urządzeń grzewczych na paliwa stałe".

Należy pamiętać że na likwidację starego kotła i zainstalowanie nowego niskoemisyjnego ogrzewania możemy uzyskać wysokie dofinansowanie. Zadbajmy już dziś o swoje zdrowie oraz swoich najbliższych. Cieszmy się wspólnie z czystszego powietrza

Jednym z naszych kotłów jest kocioł na pellet z automatycznym rozpalaniem. Co to oznacza ??  urządzenie to nie musi pracować całą dobę. Za pomocą sterownika firmy pellas jesteśmy w stanie ustawić kiedy kocioł się włączy i kiedy wyłączy.

Kotły firmy Krzaczek

Wystarczy ustawić przy jakiej temperaturze ma się załączyć i po osiągnięciu jakiej temperatury kocioł sam automatycznie się wyłączy. Sterownik ten pozwala nam również na ustalenie okresowego grzania np.ciepłej wody w okresie letnim.

Bardzo popularne rozwiązanie w ostatnim czasie chociażby ze względu na wygodę i komfort użytkowania. Kocioł ten posiada pojemny zasobnik na paliwo stałe -pellet dzięki czemu można wydłużyć pracę kotła bez konieczności częstych wizyt w kotłowni.

Aby osiągnąć jak najwyższą sprawność cieplną kotła producent zadbał o dodatkową izolację drzwiczek oraz umieścił w kotle ceramiczne katalizatory spalania. Dzięki temu sprawność cieplna tego kotła jest w granicach 91 proc. (materiał sponsorowany)

Artykuł sponsorowany