Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
11/10/2017 - 13:20

Mariaż biznesu z piłką nożną. Fakro przedłużyło sponsoring narodowej drużyny. Ile to kosztuje?

Firma Fakro o dwa lata przedłużyła umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, w ramach której jest oficjalnym partnerem narodowej reprezentacji.

W ramach umowy, którą firma Fakro podpisała z PZPN w połowie 2014 roku, spółka jest oficjalnym partnerem dwóch drużyn - narodowej głównej oraz młodzieżowej (U-21).
Nowa umowa ma obowiązywać od sierpnia 2018 roku do końca lipca 2020 roku.

Przeczytaj też Fakro najlepszą polską globalną marką

Jaka jest jej wartość, tego spółka nie ujawnia. Wiadomo tylko, że firma może posługiwać się tytułem partnera oraz logotypem reprezentacji w swojej działalności marketingowej. Z kolei logo firmy jest widoczne na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN, jak również wszystkich zaproszeniach, biletach oraz programach na mecze naszej drużyny narodowej.

Przeczytaj też Fakro złożyło w Brukseli skargę na ...Komisję Europejską

Od maja Fakro prowadzi kampanię reklamową, której bohaterem jest Adam Nawałka. Jak tłumaczył Janusz Komurkiewicz  z zarządu spółki, osią kampanii firmy z udziałem trenera polskiej reprezentacji jest wspólna wizja i strategia

- Polska drużyna w swojej historii jest na najlepszym miejscu w rankingu FIFA.  Do tego sukcesu niewątpliwie przyczynił się trener Nawałka, który ma - jak mówi Komurkiewicz- jasną filozofię zespołu i celów, które konsekwentnie realizuje. Wizja i strategia Fakro,  która przynosi spektakularne efekty, to zwiększenie  udziału firmy w globalnym rynku okien dachowych.

(ami) fot. Fakro

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu