Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
przewiń w dół
30/09/2017 - 09:35

Katalog firm Sądeczanina. Szukasz? Chcesz być wyszukany? Sprawdź w Sądeczanin.info

Uruchomiliśmy katalog firm Sądeczanina. To doskonałe miejsce zarówno dla właścicieli firm, którzy szukają klientów jak też dla klientów, którzy szukają najbliższych firm, oferujących potrzebne im usługi lub towary.


Katalog Firm Sądeczanina zawiera dane prawie tysiąca przedsiębiorstw z najróżniejszych branż. Jeśli prowadzicie Państwo firmę a nie ma Was w katalogu, bez kłopotu, w kilku krokach możecie dodać swą ofertę wraz z adresem pocztowym, adresem e-mail i adresem strony internetowej. W ten sposób znajdziecie się w miejscu, w którym mieszkańcy naszego regionu będą mogli szybko wyszukać informację o Waszej firmie.

Dodajcie dane swej firmy a pierwszy miesiąc otrzymacie gratis. To sporo czasu na sprawdzenie efektywności takiej formy promocji. Dlaczego warto? Sądeczanin.info to największy i prawdziwie lokalny serwis internetowy Małopolski. Nie dajcie się zwieść komuś, kto twierdzi, że tak nie jest : ). Na strony sadeczanin.info zagląda miesięcznie ponad 250 tys.unikalnych użytkowników, wykonując średnio 7 milionów odsłon. Są tu wszyscy - tak obecni jak przyszli Wasi klienci. Także w Social Media cieszymy się największą popularnością. Żaden lokalny, serwis Sądecczyzny nie ma 20 tysięcy polubień i stutysięcznych zasięgów.

Jeśli uznacie, że nasza oferta spełnia Wasze oczekiwania, po miesiącu możecie skorzystać z naprawdę atrakcyjnej oferty abonamentowej.  Nasz katalog dostępny jest pod adresem firmy.sadeczanin.info. (kt)

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu