Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 marca. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
12/01/2019 - 08:10

BMW-Szczepaniak już w Paszynie: nowy serwis oraz salon BMW i Mini

Firma BMW-Szczepaniak, która istnieje na nowosądeckim rynku od 2015 roku, specjalizuje się w serwisie pogwarancyjnym samochodów marki BMW i MINI. Pod koniec 2018 roku firma zmieniła swoją lokalizację i aktualnie mieści się w Paszynie, oferując swoim klientom nowoczesny serwis wraz z salonem sprzedaży.

Firma BMW-Szczepaniak może pochwalić się wyspecjalizowaną kadrą, posiadającą aktualne szkolenia branżowe, co umożliwia utrzymanie najwyższej jakości usług. W przypadku marki BMW bardzo ważne jest bycie na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, bo tylko wtedy jest możliwa trafna diagnoza i naprawa samochodu.

Z pewnością wszystkich miłośników oraz posiadaczy samochodów marki BMW i MINI zainteresuje informacja, że firma poszerzyła swoją ofertę o salon sprzedaży. Modele BMW i MINI dostępne w salonie posiadają bogate wyposażenie oraz najwyższą jakość, która zapewnia 100 procent radości z jazdy.

W zakres usług firmy wchodzą również wygodne oferty finansowania w postaci kredytów i leasingów, dodatkowo istnieje też możliwość ubezpieczenia samochodu. Firma prowadzi także likwidację szkód, usługi assistance oraz oferuje samochody zastępcze.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej siedziby firmy BMW-Szczepaniak w Paszynie.

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

p>
Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku