Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 marca. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
01/11/2018 - 07:30

Batim ma nowego Mercedesa. Które to już auto? Pięćsetne!

Flota nowoczesnych ciągników siodłowych starosądeckiej firmy Batim wzbogaciła się o kolejny samochód. Pięćsetnym autem został Mercedes, uroczyście przekazany przez szefów krakowskiego oddziału potentata motoryzacyjnego.

500 nowoczesnych ciągników, najlepiej wyposażonych, spełniających wszelkie wymogi norm jakościowych i ekologicznych obowiązujących na terenie UE, liczy flota pojazdów starosądeckiej firmy Batim, założonej i kierowanej przez Barbarę Edelmuller-Generaux.


- Dobieramy samochody z najwyższych półek - mówi Janusz Rembilas, wiceprezes Batimu. - Mamy Scanie, DAF-y, Mercedesy i Volvo. -  Przy wyborze kierujemy się zawsze jakością wykonania, normami emisji i parametrami serwisu. Mówiąc o jakości myślę też o komforcie jaki samochód oferuje kierowcy. To ważne, bo kierowca spędza w kabinie bardzo dużo czasu, musi mieć w niej warunki niemal jak w drugim domu.


Firma Batim zatrudnia ponad 900 pracowników, spośród nich 800 to kierowcy.

Fot. Krzysztof Skłodowski/Mercedes Benz Trucks

500. nowy ciągnik w firmie Batim to Mercedes

W nowoczesnej siedzibie firmy Batim w Starym Sączu uroczyście przekazany został pięćsetny, nowy ciągnik siodłowy Mercedesa. Fot. Krzysztof Skłodowski/Mercedes Benz Trucks
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku