Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe w FAKRO
Firma FAKRO sama inwestuje w swoje przyszłe, specjalistyczne kadry i od kilkunastu lat organizuje staże i praktyki dla studentów. W tym roku, w czasie wakacji sądeckie przedsiębiorstwo gościło studentów z krakowskich i sądeckich uczelni.
24/09/2018
Mamy w Nowym Sączu trzy milionerki z listy najbogatszych Polek "Wprost"
Lokalne bizneswomen przełamały męski monopol na liście najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost". Rok temu na damskiej liście kresusów zaistniały właścicielka firmy Batim Barbara Edelmuller – Generaux i współwłaścicielka Konspolu, Magdalena Pazgan. Teraz dołączyła do nich Izabela Koral. Jak wysoko w rankingu uplasowały się sądeckie milionerki i na ile został oszacowany ich majątek?
24/09/2018
Krynica-Zdrój
Województwo Małopolskie jest jednym z najbogatszych regionów w naszym kraju. Przekłada się to odpowiednio na zamożność powiatów i gmin. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, co kilka lat ogłasza raport o stanie naszego regionu. Badając gminy pod kontem najniższych i najwyższych dochodów na jednego mieszkańca powiat nowosądecki ma tylko jednego reprezentanta. Gmina Krynica-Zdrój zajmuje pierwsze miejsce w Małopolsce, jako gmina z najwyższymi dochodami.
24/09/2018
table-gospodarka